Baxters Urban Hotel Brioni Suites Hotel Brioni Hotel Golf Šilheřovice Zámek Šilheřovice Rothschild Golf Club

Restaurace Lovecký zámeček


Lovecký zámeček ŠilheřoviceRestaurace Lovecký zámeček se nachází uprostřed rozsáhlého anglického zámeckého parku, v blízkosti Šilheřovického zámku. Budova zámečku pochází z 18. století a původně sloužila rodu Rotshildů jako lovecká chata, o čemž svědčí i původní kotce pro lovecké psy, které naleznete u parkoviště restaurace. Nádherná scenérie zámeckého parku s 18.ti jamkovým golfovým hřištěm ve spojitosti s klidným prostředím přímo vybízí k relaxaci, či pořádání svateb, rodinných oslav, rautů či golfových turnajů.

Interiér restaurace byl v nedávné době zrekonstruován do původní podoby a z každého kousku tak na Vás dýchne atmosféra starých časů. Hosté si mohou vybrat hned ze čtyř míst k posezení- barové místnosti a tří salonků. Největším z nich je Lovecký salonek, který je umístěn v přízemí restaurace. Jeho součástí je původní krb a tento salonek je vzhledem ke své velikosti nejčastěji využíván k oslavám či svatbám.

Lovecký zámeček Šilheřovice

V prvním patře restaurace pak naleznete ještě Rotshildův salonek a Zámecký salonek, oba určeny jak k posezení u stolu, tak k odpočinku na pohodlných pohovkách a sofá. Vzhledem k tomu, že jsou tyto salonky menší, zaručí Vám dostatečné soukromí.

Restaurace Lovecký zámeček nabízí vynikající domácí i mezinárodní kuchyní. Stálý jídelní lístek je obohacen měnící se speciální nabídkou. Mimo to pro naše hosty pořádáme speciální víkendové akce s účastí kuchařských mistrů. Naši restauraci navštívili a pro Vás vařili i „kuchaři hvězd " - například šéfkuchař Roman Hadrbolec či Francouz Jean – Yves Messmer.

Svatební hostiny

SVATBA V KOUZELNÉM
PROSTŘEDÍ

Svatba v kouzelném prostředí

Chci se dozvědět více

Provozní doba

Pondělí: zavřeno
Út - Ne: 11:00 - 19:00

V případě zájmu lze objednat na 777 007 937 nebo info@zameksilherovice.cz

Kontakt

Tel.: +420 777 007 937

Rezervace
Tel.: +420 599 500 500
E-mail: info@zameksilherovice.cz

Lovecký zámeček

Areál zámeckého parku
Zámecká 1, Šilheřovice

 

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay